USD
EURO
ALTIN

373 ADMIRA WACKER – GRODIG

373  ADMIRA WACKER – GRODIG  İlk Yarı 0 2,10 Admira Wacker tarihinin en farklı mağlubiyetini hafta sonunda Salzburg önünde aldı. 8-0’lık mağlubiyet takımda pek çok taşı yerinden oynatabilecek kadar rahatsız edici bir skordu. Geçtiğimiz haftalarda liderliğe yükselmiş bir takımın bu sonucu alması şaşırtıcı. Maçı izlemeyenlerin Admira Wacker’in tam anlamıyla ezildiği bir karşılaşma olduğunu düşünmesi skordan dolayı […]

373  ADMIRA WACKER – GRODIG

373  ADMIRA WACKER – GRODIG  İlk Yarı 0 2,10

Admira Wacker tarihinin en farklı mağlubiyetini hafta sonunda Salzburg önünde aldı. 8-0’lık mağlubiyet takımda pek çok taşı yerinden oynatabilecek kadar rahatsız edici bir skordu. Geçtiğimiz haftalarda liderliğe yükselmiş bir takımın bu sonucu alması şaşırtıcı. Maçı izlemeyenlerin Admira Wacker’in tam anlamıyla ezildiği bir karşılaşma olduğunu düşünmesi skordan dolayı normal karşılanabilir. Fakat 1.golü yedikleri 30.dakikaya kadar oldukça iyiydiler. Ek olarak yenilen golleri çıkartıp maçı analiz edersek topla daha çok oynayan bir Admira Wacker takımı görüyoruz. Sonuç her ne kadar kabul edilebilir olmasa bile rakibin kaliteli ayakları net olarak farkı yaratan unsur oldu. Teknik direktör Ernst Baumeister’in son maçtaki kadrodan çeşitli değişiklikler yapmasını bekliyorum. Vastic, Grozurek, Maier ve Wessely bu maçta forma giyemeyecek.
Grödig takımında ise son 5 maçta sadece 1 kez kazanabilmiş olmanın verdiği formsuzluk mevcut. Aynı zamanda ligin en kötü deplasman performansına sahip takımı onlar. Savunmadan Baumgartner dışında bir eksiklerinin olmaması tek avantajları.
Admira Wacker kadro kalitesiyle Grödig’in önünde. Ancak moralsiz olmaları tek handikapları. İlk yarı beraberliği denenebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo