USD
EURO
ALTIN

373 KAISERSLAUTERN – DUISBURG

373  KAISERSLAUTERN – DUISBURG  02 1,87 Kaiserslautern, ligin en kötü iç saha performansına sahip takımı. Geçtiğimiz hafta da Saint Pauli’yi ağırladıkları maçta varlık gösteremeyerek 2-1 kaybettiler. Üç haftada yedi puanlık serinin ardından bu yenilgiyle yine hız kesmiş oldular. Orta sahada yan yana oynayan Ziegler ve Halfar’ın cezalarından dolayı forma giyemeyecek olmaları takımı olumsuz yönde etkileyecektir. […]

373  KAISERSLAUTERN – DUISBURG

373  KAISERSLAUTERN – DUISBURG  02 1,87

Kaiserslautern, ligin en kötü iç saha performansına sahip takımı. Geçtiğimiz hafta da Saint Pauli’yi ağırladıkları maçta varlık gösteremeyerek 2-1 kaybettiler. Üç haftada yedi puanlık serinin ardından bu yenilgiyle yine hız kesmiş oldular. Orta sahada yan yana oynayan Ziegler ve Halfar’ın cezalarından dolayı forma giyemeyecek olmaları takımı olumsuz yönde etkileyecektir. Ayrıca Fomitschow (d), Piossek (os ), Gaus (os) ve Jacob (f) da sakat.

Duisburg, son beş dakikasına 2-1 önde girdiği Leipzig deplasmanında bir anda dağılarak maçı 4-2 kaybetti. Maç boyunca çok iyi mücadele etmişlerdi. En azından bir beraberliği hak ettiklerini düşünüyorum. Yeni teknik direktör Ilia Gruev’in göreve geldiği günden bu yana takıma yaptığı katkı çok önemli. Konuk takımda tecrübeli Bajic (d) cezalı. Hajri (d), De Wit (os), Wiegel (os), Obinna (f) ve Brandstetter (f) ise sakat.

Kaiserslautern’in iç saha performansı bu maç öncesinde kesinlikle güven vermiyor. Duisburg kaybetmez.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo