USD
EURO
ALTIN

375 RB LEIPZIG – FSV FRANKFURT

375  RB LEIPZIG – FSV FRANKFURT  2,5 Altı 1,80 Leipzig, son beş dakikaya 2-1 yenik girdiği Duisburg maçını 4-2 kazanarak adeta direkten döndü. Maçın son anlarında yüksek toplara ağırlık verip iki kafa golüyle skoru çevirdiler. Atınç Nukan da başarılı futbolunu golle süsleyen oyuncular arasındaydı. Atınç’ın dışında Nisan ayından bu yana ilk kez golle buluşan Yussuf Poulsen’in […]

375  RB LEIPZIG – FSV FRANKFURT

375  RB LEIPZIG – FSV FRANKFURT  2,5 Altı 1,80

Leipzig, son beş dakikaya 2-1 yenik girdiği Duisburg maçını 4-2 kazanarak adeta direkten döndü. Maçın son anlarında yüksek toplara ağırlık verip iki kafa golüyle skoru çevirdiler. Atınç Nukan da başarılı futbolunu golle süsleyen oyuncular arasındaydı. Atınç’ın dışında Nisan ayından bu yana ilk kez golle buluşan Yussuf Poulsen’in de performansı ilerleyen haftalar için umut vericiydi. Evsahibi takımda Boyd (f) haricinde eksik yok.

FSV Frankfurt ise zorlu 1860 Münih deplasmanından tek golle galip dönmeyi başararak dört hafta aradan sonra galibiyetle tanıştı. Konuk takımın ilk 17 hafta itibariyle topladığı 22 puan, lige çıktıkları 2008 yılından bu yana gösterdikleri en iyi performans olarak dikkat çekiyor. Deplasmanlarda savunmadaki başarısı sayesinde puan toplayan FSV Frankfurt’ta Leipzig’e karşı sakat Schmidtgal (d) haricinde eksiği yok.

Leipzig bu maçta galibiyete yakın duruyor fakat sezon başından bu yana sadece bir deplasman maçını kaybeden FSV karşısında Leipzig galibiyetine verilen oran tatmin edici değil. Önerim 2.5 altı seçeneği.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo