USD
EURO
ALTIN

379 KAISERSLAUTERN – ST PAULI

379  KAISERSLAUTERN – ST PAULI  2,5 Altı 1,65 Kaiserslautern, devreyi 2-0 yenik kapatıp son on dakikaya 2-1 yenik girdiği Fürth deplasmanından mucizevi bir şekilde 4-2’lik galibiyet çıkarmayı başardı. Przylbylko (f) ve Deville (f) gol ve asistleriyle maçı getiren isimlerdi. Yine de bu galibiyetleri yeterince güven vermiyor. Performans grafikleri inişli çıkışlı. Evsahibinde geçen haftayı cezalı geçiren Karl […]

379  KAISERSLAUTERN – ST PAULI

379  KAISERSLAUTERN – ST PAULI  2,5 Altı 1,65

Kaiserslautern, devreyi 2-0 yenik kapatıp son on dakikaya 2-1 yenik girdiği Fürth deplasmanından mucizevi bir şekilde 4-2’lik galibiyet çıkarmayı başardı. Przylbylko (f) ve Deville (f) gol ve asistleriyle maçı getiren isimlerdi. Yine de bu galibiyetleri yeterince güven vermiyor. Performans grafikleri inişli çıkışlı. Evsahibinde geçen haftayı cezalı geçiren Karl (os) dönüyor. Fomitschow (d), Piossek (os), Gaus (os) ve Jacob (f) ise sakat.

Saint Pauli, Nürnberg’i ağırladığı maçta topa çoğunlukla hakim olsa da durağan futbolu nedeniyle üretkenlikten hayli uzaktı. Maç sonunda da 4-0’lık skorla sezonun en ağır yenilgilerinden birini alarak hayal kırıklığı yarattılar. Konuk takımda önemli bir eksik yok.

Son üç haftayı yedi puanla kapamayı başaran Kaiserslautern, iki haftadır kaybeden rakibi karşısında daha özgüvenli olacaktır. Fakat iç sahada iyi savunma yapan takımlara karşı kilidi açmakta zorlanıyorlar. Saint Pauli’nin savunmayı sağlam tutmasını ve gol barajının aşılmamasını bekliyorun.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo