USD
EURO
ALTIN

391 SALZBURG – RAPID WIEN

391  SALZBURG – RAPID WIEN  2,5 Üstü 1,30 Haftanın en önemli karşılaşması aynı zamanda ilk yarının kapanış maçı olacak. Rapid Wien hafta içinde Avrupa Ligi maçına çıkarken Salzburg maç yapmadı. İki takım arasında sezonun geride kalan kısmında oynanan 2 lig maçından birini Salzburg, diğerini Rapid Wien deplasmanda olmasına rağmen 2-1 kazanmayı başarmıştı. Salzburg’da maç öncesinde iyi […]

391  SALZBURG – RAPID WIEN

391  SALZBURG – RAPID WIEN  2,5 Üstü 1,30

Haftanın en önemli karşılaşması aynı zamanda ilk yarının kapanış maçı olacak. Rapid Wien hafta içinde Avrupa Ligi maçına çıkarken Salzburg maç yapmadı. İki takım arasında sezonun geride kalan kısmında oynanan 2 lig maçından birini Salzburg, diğerini Rapid Wien deplasmanda olmasına rağmen 2-1 kazanmayı başarmıştı.

Salzburg’da maç öncesinde iyi haber sakatlardan geldi. Keita, Lainer ve Hinterregger takıma dönecek kadar iyileşti. Buna rağmen Leitgeb, Yabo, Stankovic, Schmitz, Sörensen ve Reyna sakatlıklarını atlatabilmiş değil.

Rapid Wien ise Avrupa Ligi gruplarında oynadığı 6 maçta 5 galibiyet alarak gruplardan çıkmayı başardı. Fakat buna rağmen ligde güven vermediklerini söyleyebiliriz. Dibon, Huspek, Kuen, Novota, Schaub, Schobesberger ve Schrammel sakatlıklarından ötürü olmayacak. Pavelic ve Correa ise hastalık geçirmelerine rağmen iğne ile kadroda olacak.

Gollü bir karşılaşma olacağını düşünüyorum. Üst ilk tercih.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo