USD
EURO
ALTIN

396 EXETER – PORT VALE

396  EXETER – PORT VALE  2,5 Üstü 1,50 Lig 2 ekiplerinden Exeter deplasmanda aldığı Barnet yenilgisinden sonra oynadığı 4 lig maçından puansız ayrılmadı. Bu süreçte özellikle Plymouth ve Mansfield deplasmanlarında aldıkları galibiyet epey etkileyiciydi. Son lig mücadelesinde iç sahada Bristol karşısında son dakikalarda yenilgiden kurtulup 1 puana tutundular. Bir önceki turda Ulusal Lig’den Didcot’u 3 golle […]

396  EXETER – PORT VALE

396  EXETER – PORT VALE  2,5 Üstü 1,50

Lig 2 ekiplerinden Exeter deplasmanda aldığı Barnet yenilgisinden sonra oynadığı 4 lig maçından puansız ayrılmadı. Bu süreçte özellikle Plymouth ve Mansfield deplasmanlarında aldıkları galibiyet epey etkileyiciydi. Son lig mücadelesinde iç sahada Bristol karşısında son dakikalarda yenilgiden kurtulup 1 puana tutundular. Bir önceki turda Ulusal Lig’den Didcot’u 3 golle yenerek turlamışlardı.

Lig 1’de üst üste aldığı 4 galibiyet sonrasında üst sıralar için umutlanan Port Vale bu 3 puan serisine son lig maçında son verdi. Rochdale’ye konuk oldukları mücadelede maçın başında öne geçen takım, 90 dakika sonunda sahadan boynu bükük ayrılmak zorunda kaldı. Bu mağlubiyetin onları hedeflerinden saptıracağını düşünmüyorum. 1.turda Ulusal Lig’den Maidenhead’ı 2 maç sonunda eleyebilmişlerdi. Takımdaki tek eksik kırmızı kart cezalısı olan defans Carl Dickinson.

Maçlarında açık futbol sergilemeyi seven ve ofansı düşünen iki takımın mücadelesinde 2,5 gol barajı aşılacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM