USD
EURO
ALTIN

406 LENS – CHAMOIS NIORTAIS

406  LENS – CHAMOIS NIORTAIS  1 1,80 Lens, Lig Kupası’nın ardından Fransa Kupası’ndan da elendi. Gereksiz maç yoğunluğundan kaçan bir görüntüleri var ve durumları düşünüldüğünde stratejileri doğru gibi. Geçen sezonun ortasında düşmesi kesinleşen ve kilit isimlerini kaybeden bir takımın lige hızlı adapte olamaması normal. Fakat önce evlerinde Nancy’yi mağlup etmeleri, ardından Auxerre deplasmanındaki galibiyet ve […]

406  LENS – CHAMOIS NIORTAIS

406  LENS – CHAMOIS NIORTAIS  1 1,80

Lens, Lig Kupası’nın ardından Fransa Kupası’ndan da elendi. Gereksiz maç yoğunluğundan kaçan bir görüntüleri var ve durumları düşünüldüğünde stratejileri doğru gibi. Geçen sezonun ortasında düşmesi kesinleşen ve kilit isimlerini kaybeden bir takımın lige hızlı adapte olamaması normal. Fakat önce evlerinde Nancy’yi mağlup etmeleri, ardından Auxerre deplasmanındaki galibiyet ve oynanan futbol takımın havaya girmeye başladığının göstergesi. Hala hücumda biraz eksikler fakat evlerinde kazanarak üst grupla farkı korumaya çalışacaklar.

Chamois Niortais, sezon başında öngörüldüğü gibi Eylül sonu itibariyle toparlanmaya başladı. Son 10 resmi maçta sadece 1 kez kaybettiler. Küme düşme hattı civarındalar fakat ligde kalacak puanları toplayabilecek güçteler. Son 5 deplasman maçında kaybetmediler ancak hepsinde berabere kaldılar. Savunmaya sağlama alarak başladıkları yükselme sürecinde hücumda da daha iyi noktaya gelmeye başladılar. Kupada kazandılar ve moralli olacaklar. En büyük sıkıntıları ise bu deplasmandaki kötü karneleri. Rakibin yükselişte olması ve daha kaliteli kadroya sahip olması bir başka dezavantajları. Lens’ın kazanarak yükselişini sürdüreceğini düşünüyorum. Risk almak istemeyenler 2.5 Gol Altı seçeneğini düşünebilirler.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.25 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM