USD
EURO
ALTIN

407 RED STAR PARIS – AJACCIO

407  RED STAR PARIS – AJACCIO  1 1,80 Red Star’da sezon başlangıcı ile şu an arasında siyahla beyaz kadar fark var. 5-1 kaybettikleri Valenciennes maçının ardından her şeyi tersine çevirdiler. Son 10 resmi maçta sadece 2 kez kaybettiler. Bunlardan birinde 10 kişi kaldılar, diğeri ise son oynadıkları kupa maçıydı. Son derece iyi durumdalar, savunma ve […]

407  RED STAR PARIS – AJACCIO

407  RED STAR PARIS – AJACCIO  1 1,80

Red Star’da sezon başlangıcı ile şu an arasında siyahla beyaz kadar fark var. 5-1 kaybettikleri Valenciennes maçının ardından her şeyi tersine çevirdiler. Son 10 resmi maçta sadece 2 kez kaybettiler. Bunlardan birinde 10 kişi kaldılar, diğeri ise son oynadıkları kupa maçıydı. Son derece iyi durumdalar, savunma ve hücum arasındaki dengeyi kurdular, az gol yiyorlar ve skor üretmekte sorun yaşamıyorlar. Yükselme hattına yakın olmaları da onların motivasyonunu arttırıyor. Son 9 kig maçında sadece 3 gol yemiş olmaları da bir başka dikkat çeken nokta.

Ajaccio kötü gidişe milli ara öncesinde Bourg-Peronnas’ı mağlup ederek dur dedi. Hafta sonunda kupada da kazandılar ve moralleri arttı. Ancak Bourg-Peronnas savunmada problemli, hücumda çok iyi bir takım ve defansif oyun anlayışları istedikleri sonucu almalarına yetti. Bu kez karşılarında farklı kimlikte, çok daha zor gol yiyen ve zor yenilen bir takım olacak. Deplasmanda hiç kazanamadılar, geriye düştüklerinde maça dönemiyorlar ve ligde oynadıkları son 5 deplasman maçında sadece 2 gol atabildiler. Ev sahibi ekip rakibinden daha iyi form durumu, iç saha avantajı ve rakibinden 1 hafta fazla dinlenmiş olmanın getireceği fiziksel avantaj ile galibiyete yakın olan taraf. KG Yok düşünülebilecek bir başka seçenek.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.25 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo