USD
EURO
ALTIN

411 FLEETWOOD TOWN – MORECAMBE

411  FLEETWOOD TOWN – MORECAMBE  2,5 Üstü 1,55 Lig 1’de düşme hattından 2 puan ve 3 basamak uzaklıkta olan Fleetwood, 2 haftalık galibiyet süreci sonrasında son lig maçında kritik bir 90 dakikaya çıktı. Blackpool deplasmanında boy gösteren ekip, rakibine tek golle boyun eğdi. Maçın başında yediği gole tepki veren fakat son vuruşlarda beceriksizlik yaşayan takım, böylece […]

411  FLEETWOOD TOWN – MORECAMBE

411  FLEETWOOD TOWN – MORECAMBE  2,5 Üstü 1,55

Lig 1’de düşme hattından 2 puan ve 3 basamak uzaklıkta olan Fleetwood, 2 haftalık galibiyet süreci sonrasında son lig maçında kritik bir 90 dakikaya çıktı. Blackpool deplasmanında boy gösteren ekip, rakibine tek golle boyun eğdi. Maçın başında yediği gole tepki veren fakat son vuruşlarda beceriksizlik yaşayan takım, böylece ateş hattından uzaklaşma fırsatını da değerlendiremedi. Kupanın bir önceki turunda Sheffield’i iç sahada konuk etmişler ve normal süresi golsüz biten mücadelede penaltılar ile rakiplerini saf dışı bırakmayı başarmışlardı.

Lig 2’de son haftalarda sıkıntılı süreç yaşayan Morecambe ise son lig mücadelesinde iç sahada Dagenham’ı tek golle geçerek sonunda rahat bir nefes alabildi. Düşme korkusunu yaşamayan ekibin, üst sıralar için ise biraz daha vites artırması gerekiyor. Bir önceki turda Lig 1 temsilcisi Rochdale konuk olmuşlar ve rakiplerini tek golle eleyerek kupada yoluna devam etmişlerdi. Şimdi de yine bir üst ligden karşılaşacakları rakiplerini devirmenin hesaplarını yapıyorlar.
Taraf bahsini riskli gördüğüm mücadelede 2,5 gol üstü seçeneğini değerlendirmek gerekiyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo