USD
EURO
ALTIN

411 HULL – IPSWICH

411  HULL – IPSWICH  1 1,80 Ev sahibi, son maçta Sheffield Wednesday deplasmanında ikinci yarıda bulduğu gol sayesinde 1 puanı kurtardı. 5 maçtır kaybetmeseler de üstünde yer alan rakiplerinin formu daha iyi olunca kendilerini ancak 7. sırada bulabildiler. Konuk ekibin ise düşüşü devam ediyor. Sahasında son maçta Huddersfield ile golsüz berabere kaldılar. Tam 4 maçtır […]

411  HULL – IPSWICH

411  HULL – IPSWICH  1 1,80

Ev sahibi, son maçta Sheffield Wednesday deplasmanında ikinci yarıda bulduğu gol sayesinde 1 puanı kurtardı. 5 maçtır kaybetmeseler de üstünde yer alan rakiplerinin formu daha iyi olunca kendilerini ancak 7. sırada bulabildiler. Konuk ekibin ise düşüşü devam ediyor. Sahasında son maçta Huddersfield ile golsüz berabere kaldılar. Tam 4 maçtır galip gelemiyorlar. Bu kadar zengin bir hücum hattına sahip olan takımın 2 maçtır gol ataması enteresan bir durum. Şimdi ise ligin sahasında en iyi oynayan ve az gol yiyen ekiplerinden biriyle karşılaşacaklar.

Son iki iç saha maçında şanssız beraberlikler alan Hull City’nin kötü giden rakibini mağlup ederek sahasındaki yenilmezlik serisini devam ettireceğini düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo