USD
EURO
ALTIN

412 COLCHESTER – CREWE

412  COLCHESTER – CREWE  3,5 Üstü 1,95 Ligde toplamda 4 maçtır kazanamayan Colchester, son 3 maçta ise 0 çekti. Takım düşme hattının sadece 3 puan önünde yer alıyor ve artık kendilerine göre nispeten zayıf takımlar karşısında galip gelmek zorundalar. Zira kaptıracakları puanlar onlara pahalıya mal olabilir. İç sahada Coventry’e kaybettikten sonra hafta sonu Millwall ile karşılaşan […]

412  COLCHESTER – CREWE

412  COLCHESTER – CREWE  3,5 Üstü 1,95

Ligde toplamda 4 maçtır kazanamayan Colchester, son 3 maçta ise 0 çekti. Takım düşme hattının sadece 3 puan önünde yer alıyor ve artık kendilerine göre nispeten zayıf takımlar karşısında galip gelmek zorundalar. Zira kaptıracakları puanlar onlara pahalıya mal olabilir. İç sahada Coventry’e kaybettikten sonra hafta sonu Millwall ile karşılaşan ekip, deplasmanda bozguna uğradı ve 4 gollü bir mağlubiyet aldı. Takımda moraller bozuk olsa da evlerinde son sıradaki Crewe karşı daha esur olmaları gerektiğinin bilincindeler.

Deplasmanda oynadığı son 3 maçta kazanamayan Crewe ise iç sahada Sheffield’i tek golle geçtikten sonra önce Bradford’a hafta sonu da Peterborough’a kaybetti. Ligin dibine demir atan ekip son maçta aldığı 5 gollü mağlubiyet ile tepetaklak oldu. Bu deplasmandan kesinlikle ekstra puanlar çıkarmak zorundalar. Kaybettiklerinde geri dönüşleri bayağı zaman alabilir. Takımda orta saha David Fox’un sakatlığı bulunuyor.

Defansta sıkıntı yaşayan iki ekibin mücadelesinde kazanma isteğinin ön planda olacağını ve bol gol seyredeceğimizi düşünüyorum.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.45 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo