USD
EURO
ALTIN

412 MATTERSBURG – SALZBURG

412  MATTERSBURG – SALZBURG  KG Var 1,50 Salzburg iki ileri bir geri düzeninde yoluna devam ediyor. Son 2 maçlarından beraberlikle ayrıldılar ve hızlı yükselişleri sekteye uğradı. Avusturya Wien’in sorun yaşadığı bu dönemde kazanmaları çok anlamlıydı. Özellikle Wolfsberger karşısındaki hücum bölgesindeki etkisizlikleri dikkat çekici boyuttaydı. Takım içerisinden çözüm bulunabilecek gibi gözükmüyor. Devre arasında takıma takviye yapılacakları konuşuluyor. […]

412  MATTERSBURG – SALZBURG

412  MATTERSBURG – SALZBURG  KG Var 1,50

Salzburg iki ileri bir geri düzeninde yoluna devam ediyor. Son 2 maçlarından beraberlikle ayrıldılar ve hızlı yükselişleri sekteye uğradı. Avusturya Wien’in sorun yaşadığı bu dönemde kazanmaları çok anlamlıydı. Özellikle Wolfsberger karşısındaki hücum bölgesindeki etkisizlikleri dikkat çekici boyuttaydı. Takım içerisinden çözüm bulunabilecek gibi gözükmüyor. Devre arasında takıma takviye yapılacakları konuşuluyor. İlk bölümün son maçında Mattersburg karşısında kazanmaları önemli. Fakat son 3 deplasman maçında kazanamadıklarını eklemeliyim. Leitgeb, Yabo, Sörensen ve Stankovic takımın eksikleri.

Ev sahibi takım cephesinde Röcher cezalı; Grgic ise sakatlığından dolayı yok. Salzburg karşısında puan alacaklarını iddia etmek çok iddialı bir yaklaşım olur. Daha doğru seçim ise gol var olacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo