USD
EURO
ALTIN

413 QPR – SHEFFIELD WED

413  QPR – SHEFFIELD WED  1 2,10 Ev sahibi, hafta sonu Birmingham deplasmanından 2-1’lik mağlubiyetle ayrılan taraf oldu. 11 maçlık periyodun sonunda benim için en hayal kırıklığı yaratan takım oldular. Çok iyi kadroları var fakat bunu sahaya yansıtamıyorlar. Böyle olunca büyük maçlarda da çok sıkıntı çekiyorlar. Hull, Fulham, Nottingham ve Cardiff gibi büyük maçlarda puan […]

413  QPR – SHEFFIELD WED

413  QPR – SHEFFIELD WED  1 2,10

Ev sahibi, hafta sonu Birmingham deplasmanından 2-1’lik mağlubiyetle ayrılan taraf oldu. 11 maçlık periyodun sonunda benim için en hayal kırıklığı yaratan takım oldular. Çok iyi kadroları var fakat bunu sahaya yansıtamıyorlar. Böyle olunca büyük maçlarda da çok sıkıntı çekiyorlar. Hull, Fulham, Nottingham ve Cardiff gibi büyük maçlarda puan kaybı yaşadılar. Konuk ekip ise son maçta Hull City ile 1-1 berabere kaldı. Tam 5 maçtır kaybetmiyorlar. Carlos Carvalhal takımın kötü gidişine tam zamanında etki etti ve toparlandılar.

Kötü giden ev sahibinin kazanacağını düşünüyorum. Savunmaları kötü fakat maç kazanmak istiyorlarsa buna çözüm bulmaları gerek. 2.10’luk ev sahibi galibiyeti çok güzel görünüyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo