Bunu paylaş:

" />
USD
EURO
ALTIN

438 PODBESKIDZIE – LEGIA VARŞOVA

438  PODBESKIDZIE – LEGIA VARŞOVA  2,5 Üstü 1,65 Podbeskidzie Zaglebie karşısında kaybederken şanssızdı. Direkten dönen topları, kaçırdıkları net pozisyonlar ve verilmeyen gollerini düşündüğümüzde 3 puanı kaçıran taraf olduklarını söylemek hata olmaz. İyi bir seri yakalamışken o maçı kaybetmeleri moralleri bozmuştur. Legia önünde çok iddialı olduklarını düşünmüyorum. Rakipleri her ne kadar hafta içi mesaisinden dolayı yorgun olsa […]

438  PODBESKIDZIE – LEGIA VARŞOVA

438  PODBESKIDZIE – LEGIA VARŞOVA  2,5 Üstü 1,65

Podbeskidzie Zaglebie karşısında kaybederken şanssızdı. Direkten dönen topları, kaçırdıkları net pozisyonlar ve verilmeyen gollerini düşündüğümüzde 3 puanı kaçıran taraf olduklarını söylemek hata olmaz. İyi bir seri yakalamışken o maçı kaybetmeleri moralleri bozmuştur. Legia önünde çok iddialı olduklarını düşünmüyorum. Rakipleri her ne kadar hafta içi mesaisinden dolayı yorgun olsa bile ligin en iyi kadrosuna sahip takımı.
Podbeskidzie’de Lazarus ve Konieczny sakatlıklarından dolayı yok. Liderin en yakın takipçisi olan Legia Varşova’da ise Vrdoljak, Maslowski, Furman ve Makowski olmayacak.
Misafir takım maçın doğal favorisi. Üst ise bir başka seçenek olacaktır.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

bahis siteleri