USD
EURO
ALTIN

440 RED STAR PARIS – METZ

440  RED STAR PARIS – METZ  2,5 Altı 1,40 -İki takım arasındaki son 5 maçın 4’ü ALT bitti. -Red Star’ın son 9 lig maçının 8’i ALT bitti. -Metz’in deplasmanda oynadığı son 4 lig maçı da ALT bitti. Red Star ligde 5 maçtır kaybetmiyor. Fark ettirmeden zirveye yaklaşıyorlar ve üst grubu takibi sürdürüyorlar. Her maçtan bir şeyler […]

440  RED STAR PARIS – METZ

440  RED STAR PARIS – METZ  2,5 Altı 1,40

-İki takım arasındaki son 5 maçın 4’ü ALT bitti.

-Red Star’ın son 9 lig maçının 8’i ALT bitti.

-Metz’in deplasmanda oynadığı son 4 lig maçı da ALT bitti.

Red Star ligde 5 maçtır kaybetmiyor. Fark ettirmeden zirveye yaklaşıyorlar ve üst grubu takibi sürdürüyorlar. Her maçtan bir şeyler çıkarabilmeleri onları bulundukları konuma getirdi fakat fazlasını istiyorlarsa mutlaka kendi seviyelerindeki takımları mağlup etmeleri gerekiyor. Sezon başındaki kolay gol yiyen takım görüntülerini tamamen tersine çevirdiler ve çok iyi savunma yapan bir takıma dönüştüler. Bu da onları çok iyi bir deplasman takımı haline getirdi. Evlerinde ise bu savunmacı yapı sonuç almalarına engel oluyor. Bu kez bu oyun tarzının işe yarayabileceği bir rakiple oynayacaklar. Son 10 maçta sadece 1 kez mağlup edebildikleri rakiplerine sürpriz yapmaya çalışacaklar.

Ligin pahalı kadrolarından Metz, zaman zaman tökezlese de sezonu ilk 3’ün içinde geçirecek gibi görünüyor. Evlerinde Auxerre’e kaybetmenin acısını Bourg-Peronnas’yı 5-0 mağlup ederek çıkardılar fakat rakibin riskli oyun anlayışı ve ligin en düşük bütçeli kadrosu göz önüne alındığında sonuç fazla ciddiye alınmamalı. 7 maçtır deplasmanda kaybetmiyor olmaları bu maç öncesindeki en büyük güvenceleri. Savunmada daha iyi bir noktaya gelseler de hücumda hala beklentilerin gerisindeler. Bu da kolay maçlarda kayıplara neden oluyor. Formda ve iyi savunma yapan bir rakiple oynayacaklar. Gol atmak için alacakları riskler onlara mağlubiyet olarak dönebilir. İki takımın da temkinli bir oyun oynamasını bekliyorum. 2.5 Gol Altı ilk tercihim, İY0 seçeneği de düşünülebilir.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo