USD
EURO
ALTIN

442 TOURS – CLERMONT

442  TOURS – CLERMONT  TG 2-3 1,75 -İki takım arasında bu sahada oynanan son 4 lig maçının 3’ünde 2-3 Gol oldu. -Tours2un son 4 resmi maçında da 2-3 Gol oldu. -Clermont’un deplasmanda oynadığı son 5 resmi maçta da karşılıklı gol oldu. Tours, Nimes deplasmanında kazanmaya oldukça yaklaşmasına karşın son 6 dakikada yediği 2 gole engel olamadı […]

442  TOURS – CLERMONT

442  TOURS – CLERMONT  TG 2-3 1,75

-İki takım arasında bu sahada oynanan son 4 lig maçının 3’ünde 2-3 Gol oldu.

-Tours2un son 4 resmi maçında da 2-3 Gol oldu.

-Clermont’un deplasmanda oynadığı son 5 resmi maçta da karşılıklı gol oldu.

Tours, Nimes deplasmanında kazanmaya oldukça yaklaşmasına karşın son 6 dakikada yediği 2 gole engel olamadı ve sahadan puansız ayrıldı. Kadro kalitelerine göre oldukça sıkıcı bir futbol anlayışları var ve bu felsefe zirvenin uzağında olmalarının bana göre en önemli sebebi. Evlerinde 8 maçta sadece 1 kez mağlup oldukları ve 5 kez yendikleri Clermont karşısında yine avantajlı olan taraflar; zira gol atmayı başarıyorlar ve rakiplerine göre savunmada çok daha iyiler. İç sahada rakiplerinden bir adım öndeler.

clermont, sezon başından bu yana her hafta belirli alanlarda iyileşmeyi sürdürüyor. Corinne Diacre, ligin tek kadın antrenörü ve bu işi başaramayacağını düşünenleri takımı 1.5 yılda getirdiği nokta ile ciddi şekilde yanılttı. Geçen yıl savunarak sonuç alan takım bu yıl hücumla kazanıyor. Fakat savunmadaki sorunlar onların deplasmanda 5 maçtır kazanamamasına ve zirvenin 8 puan gerisinde kalmalarına sebep oldu. Dijon deplasmanında aldıkları ağır yenilgi, üst sıralar için hazır olmadıklarına dair bir mesajdı fakat bu travmayı galibiyetle atlatarak geliştiklerini kanıtladılar. Kendileri için zor bir deplasmana geliyorlar ve puan onlar için önemli. 2-3 Gol seçeneğinin ideal olduğunu düşündüğüm karşılaşmada her iki takım da gol bulacaktır.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo