USD
EURO
ALTIN

444 MACCABI TEL AVIV – CHELSEA

444 MACCABI TEL AVIV – CHELSEA  2 1,20 Maccabi tüm takımlar arasında puan alamayan tek takım. Bugüne kadar da sadece 1 gol kaydedebildiler. Formalite maçlarına çıkıyorlar. Radonjic ve Ben Chaim sakatlık sorunundan ötürü oynamayacaklar. Son yıllarda görmediğimiz kadar kötü bir Chelsea izliyoruz bu sezon… Premier Lig’de 15 maçta sadece 14 puan alarak şimdiden şampiyonluktan ümidi […]

444 MACCABI TEL AVIV – CHELSEA

444 MACCABI TEL AVIV – CHELSEA  2 1,20

Maccabi tüm takımlar arasında puan alamayan tek takım. Bugüne kadar da sadece 1 gol kaydedebildiler. Formalite maçlarına çıkıyorlar. Radonjic ve Ben Chaim sakatlık sorunundan ötürü oynamayacaklar.
Son yıllarda görmediğimiz kadar kötü bir Chelsea izliyoruz bu sezon… Premier Lig’de 15 maçta sadece 14 puan alarak şimdiden şampiyonluktan ümidi kestiler. Grup maçlarında da sadece evinde 2 maç kazanabilen Maviler son olarak grupta Dinamo Kiev’i 2-1, liginde de Norwich’i 1-0 yendi. Falcao ve Courtois takımdaki eksikler.
Chelsea’nin elinde Şampiyonlar Ligi kaldığı için mecburen ağırlığı buraya verecekler. Zayıf rakip karşısında kazanmaları normal sonuç. Riske girebilenler oran yükseltmek için handikaplı deneyebilir.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  1.65 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo