USD
EURO
ALTIN

468 WOLFSBERGER – RAPID WIEN

468  WOLFSBERGER – RAPID WIEN  2 1,50 Salzburg’un kötü başladığı sezonda Rapid Wien farkı açma şansını kullanamadı. Şu anda zirvede olsalar bile puan farkı sadece 1. Beric’in ayrılması ardından gol yollarındaki sorunları da devam ediyor. Yerine oynayan Prosenik bu sezon henüz gol bulmayı başaramadı. İşleri zor olsa bile teknik direktör Barisic’in takımı derleyip toplayacağını düşünüyorum. […]

468  WOLFSBERGER – RAPID WIEN

468  WOLFSBERGER – RAPID WIEN  2 1,50

Salzburg’un kötü başladığı sezonda Rapid Wien farkı açma şansını kullanamadı. Şu anda zirvede olsalar bile puan farkı sadece 1. Beric’in ayrılması ardından gol yollarındaki sorunları da devam ediyor. Yerine oynayan Prosenik bu sezon henüz gol bulmayı başaramadı. İşleri zor olsa bile teknik direktör Barisic’in takımı derleyip toplayacağını düşünüyorum. Wolfsberger karşısında Schrammel, Kuen, Petsos ve Schaub’dan yararlanamayacaklar.
Ev sahibi takımda ise Trdina, Seidl, Weber, Schmerböck ve Baldauf sakatlıkları devam ettiği için kadroya alınmayan isimler. Ligin dibinde yer alan Wolfsberger’in gol bulma sorunu var. Rapid Wien savunmasını aşmakta zorlanabilirler. Maçın yüksek skorlara ulaşmayacağını düşünüyorum. Konuk takım galibiyeti ise zor da olsa kazandırır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo