USD
EURO
ALTIN

470 POGON SZCZECIN – LECHIA GDANSK

470   POGON SZCZECIN – LECHIA GDANSK  1 2,60 Lechia Gdansk önemli bir kriz içinde. Takım galibiyeti unuttu. Üst üste 4.mağlubiyetlerini Lech Poznan önünde aldılar ve bunun ardından teknik direktör von Heesen’in tercihleri sorgulanmaya başladı. Özellikle Krasic ile ilgili gelen sorular teknik adamı bunalttı. Fakat Krasic’in kondisyonu ya da gösterdiği performansı Lechia Gdansk’ta forma giymek için […]

470   POGON SZCZECIN – LECHIA GDANSK

470   POGON SZCZECIN – LECHIA GDANSK  1 2,60

Lechia Gdansk önemli bir kriz içinde. Takım galibiyeti unuttu. Üst üste 4.mağlubiyetlerini Lech Poznan önünde aldılar ve bunun ardından teknik direktör von Heesen’in tercihleri sorgulanmaya başladı. Özellikle Krasic ile ilgili gelen sorular teknik adamı bunalttı. Fakat Krasic’in kondisyonu ya da gösterdiği performansı Lechia Gdansk’ta forma giymek için yeterli gözükmüyor. Pogon deplasmanında da olası bir mağlubiyet sonrasında Lechia’da bir başka teknik adam değişikliği söz konusu olabilir. Takımda Buksa ve Makuszewski sakat; Mak ise cezalı. Krasic’in ise performans yetersizliğinden ötürü kadroda olmaması bekleniyor.

Pogon’un eksiklerine baktığımızda ise Matynia, Murawski, Nunes, Obst, Zwolinski ve Dwaliszwili’yi görüyoruz. Ev sahibi için açılan oranlar oldukça cazip. Kazanmaları sürpriz olmayacaktır. Buna rağmen ideal seçim alt olmalı.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  3.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo