USD
EURO
ALTIN

473 WALSALL – CHESTERFIELD

473 WALSALL – CHESTERFIELD  1 1,65 Lig 1’de 3.sırada yer alan ve lider Burton ile arasındaki puan farkı 5 olan Walsall, bu turnuvada da gidebildikleri yere kadar ilerleme peşinde. Takım deplasmandaki Swindon mağlubiyeti sonrasında oynadığı 2 maçı da kazanarak galibiyet serisini başlattı. Hafta sonu iç sahada oynayacakları Port Vale maçı öncesi bu maç sonunu da […]

473 WALSALL – CHESTERFIELD

473 WALSALL – CHESTERFIELD  1 1,65

Lig 1’de 3.sırada yer alan ve lider Burton ile arasındaki puan farkı 5 olan Walsall, bu turnuvada da gidebildikleri yere kadar ilerleme peşinde. Takım deplasmandaki Swindon mağlubiyeti sonrasında oynadığı 2 maçı da kazanarak galibiyet serisini başlattı. Hafta sonu iç sahada oynayacakları Port Vale maçı öncesi bu maç sonunu da iyi getirmeyi hedefliyorlar.

Lig 1’de ateş hattı ile arasında sadece 2 puan bulunan Chesterfield ise son haftaların en düşük performansını sergileyen ekip konumunda. Takım, ligde oynadığı son 5 maçta 0 çekti, son 3 maçta ise rakip ağlara gol dahi bırakamadı. Oldukça kötüler ve hafta sonunda da iç sahada Bradford’u ağırlayacaklar. Bu maça ne kadar konsantre olacakları soru işareti. Bu maçta sakatlığı bulunan defans Danie Jones’ten yoksun olacaklar.

İlk maçta Walsall 1 dakika daha dayansaydı karşılaşma tekrar oynanmayacak ve Walsall turu geçmiş olacaktı. Ev sahibinin maç sonunda geç gelen turu kutlayacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM