USD
EURO
ALTIN

476 NORVEÇ – MACARİSTAN

476  NORVEÇ – MACARİSTAN  2,5 Altı 1,45 Grup maçlarında son haftaya 2. olarak giren Norveç İtalya deplasmanında 2-1 kaybedip, Hırvatistan Malta deplasmanından 3 puanla dönünce rakibini 3.lüğe itti. Diomande sakatlığı nedeniyle kadroda yer almazken, King ve Svensson da teknik direktör Hogmo tarafından tercih edilmeyip Strømsgodset’in formda golcüsü Pedersen çağrıldı. Macaristan en iyi 3. olarak gidebilecek şansı […]

476  NORVEÇ – MACARİSTAN

476  NORVEÇ – MACARİSTAN  2,5 Altı 1,45

Grup maçlarında son haftaya 2. olarak giren Norveç İtalya deplasmanında 2-1 kaybedip, Hırvatistan Malta deplasmanından 3 puanla dönünce rakibini 3.lüğe itti. Diomande sakatlığı nedeniyle kadroda yer almazken, King ve Svensson da teknik direktör Hogmo tarafından tercih edilmeyip Strømsgodset’in formda golcüsü Pedersen çağrıldı.
Macaristan en iyi 3. olarak gidebilecek şansı varken Yunanistan maçında adeta kendini yaktı. Son 10 dakikasına 3-2 girdiği maçı turnuvada galibiyeti olmayan rakibi karşısında 4-3 kaybettiler, Türkiye de İzlanda’yı yenince play off oynama mecburiyetinde kaldılar. Macarlar’ın grup maçlarına çıktığı kadroyu teknik adam Storck değiştirmeyeceğini belirtti.
Zorlu Norveç ikliminde Macarlar’ın ilk amacı 3 gün sonraki rövanş için avantajlı bir skor elde ederek dönmek olacak, Norveç kazansa bile bu maçta gol barajının hiç aşılacağını sanmıyorum.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE 1,90 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo