USD
EURO
ALTIN

479 RAPID WIEN – AUSTRIA WIEN

479  RAPID WIEN – AUSTRIA WIEN  KG Var 1,55 Viyana derbisinde iki ezeli rakip karşı karşıya geliyor. İki takım arasında şu ana kadar oynanmış maçların 65 tanesini Avusturya Wien, 52 tanesini Rapid Wien kazanırken 55 maçta ise skorda denge bozulmadı. Buna rağmen son 10 maçta 5 Rapid Wien galibiyeti ve 3 beraberlik olduğunu eklemeliyim. Rapid Wien […]

479  RAPID WIEN – AUSTRIA WIEN

479  RAPID WIEN – AUSTRIA WIEN  KG Var 1,55

Viyana derbisinde iki ezeli rakip karşı karşıya geliyor. İki takım arasında şu ana kadar oynanmış maçların 65 tanesini Avusturya Wien, 52 tanesini Rapid Wien kazanırken 55 maçta ise skorda denge bozulmadı. Buna rağmen son 10 maçta 5 Rapid Wien galibiyeti ve 3 beraberlik olduğunu eklemeliyim.
Rapid Wien son dönemlerde hayli sorunlu. 2 maçtır üst üste kaybediyorlar. Bu süreçte zirveyi yitirdiler ve 3.sıraya kadar düştüler. Hücumda bitiricilik sorunu çekiyorlar. Nutz, Schrammel, ve Kuen sakatlıklarından ötürü yok. Orta alandan Schobesberger’in sakatlığını atlatması ise olumlu bir gelişme.
Avusturya Wien ise son 3 maçını kazanarak istikrarlı bir şekilde yükseldi. Sezon başından beri favorilerimden biri olarak gördüğümü aktarıyorum. Henüz istenilen performansa ulaşamadılarsa bile şampiyonluk yarışı içinde olacaklarını düşünüyorum. Uzun süreli eksikleri Ronivaldo dışında bir eksikleri bulunmuyor.
Gol var ve Avusturya Wien kaybetmez değerlendirilebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo