USD
EURO
ALTIN

483 WYCOMBE – NOTTS COUNTY

483  WYCOMBE – NOTTS COUNTY KG Var 1,60 İç sahada 4 maçtır kazanamayan Wycombe ligde 10.durumda ve ilk 7 ile arasındaki puan farkı 3. Deplasmandaki tek gollü Yeovil galibiyetinden sonra iç sahada Portsmouth karşısında 1 puana tutunan ekip, son lig mücadelesinde ise konuk olduğu Bristol karşısında 3 gollü bir yenilgi yaşadı ve sahadan boynu bükük ayrıldı. […]

483  WYCOMBE – NOTTS COUNTY

483  WYCOMBE – NOTTS COUNTY KG Var 1,60

İç sahada 4 maçtır kazanamayan Wycombe ligde 10.durumda ve ilk 7 ile arasındaki puan farkı 3. Deplasmandaki tek gollü Yeovil galibiyetinden sonra iç sahada Portsmouth karşısında 1 puana tutunan ekip, son lig mücadelesinde ise konuk olduğu Bristol karşısında 3 gollü bir yenilgi yaşadı ve sahadan boynu bükük ayrıldı. Bu mücadele ile birlikte toparlanma niyetindeler. Maç öncesinde defans Joe Jacobsen ve orta saha Marcus Bean’ın sakatlıklarının sürdüğünü belirtelim.

Wycombe’yi 2 puan gerideb takip eden Notts ise son haftalarda 1 galibiyet 1 mağlubiyet şeklinde gidiyor. Deplasmandaki Cambridge mağlubiyetinden sonra son hafta iç sahada Newpot karşısında maçın başında 2 farklı geriye düşmelerine rağmen müthiş bir geri dönüş yaptılar ve 4 gollü bir galibiyet elde ettiler. Bu deplasmana eksiksiz gidiyorlar.

Atılan golün karşılık bulacağı bir mücadele bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo