USD
EURO
ALTIN

485 CHESTERFIELD – SHREWSBURY

485  CHESTERFIELD – SHREWSBURY  KG Var 1,60 Düşme hattının 1 puan ve 1 basamak üzerinde yer alan Chesterfield için çok kritik bir hafta. İç sahada 5, toplamda ise 8 maçtır kazanamayan takım için telafi maçı diyebiliriz. Burada gösterecekleri performans ilerleyen haftalardaki gidişatlarına da yön verebilir. 7 maç üst üste kaybeden ve bulunduğu duruma tepki veremeyen ekip, […]

485  CHESTERFIELD – SHREWSBURY

485  CHESTERFIELD – SHREWSBURY  KG Var 1,60

Düşme hattının 1 puan ve 1 basamak üzerinde yer alan Chesterfield için çok kritik bir hafta. İç sahada 5, toplamda ise 8 maçtır kazanamayan takım için telafi maçı diyebiliriz. Burada gösterecekleri performans ilerleyen haftalardaki gidişatlarına da yön verebilir. 7 maç üst üste kaybeden ve bulunduğu duruma tepki veremeyen ekip, ligin son haftasında konuk ettiği Coventry maçı ile birlikte nihayet puan ile tanıştı.İlk yarısını Lee Novak’ın golü ile önde kapayan Chesterfield, 89.dakikada rakibin golüne engel olamayınca 1 puana rıza göstermek zorunda kaldı. Bu mücadelede galibiyet hasretlerine son vermek istiyorlar. Defans Drew Talbot sakatlığı sebebi ile bu maçta takımdaki yerini alamayacak.

Deplasmanda 3 maçtır kaybetmeyen Shrewsbury ise ateş hattının 3 puan ve 4 basamak üzerinde yer alıyor. Onlar adına da bu mücadele alt sıralar ile olan puan farkını açma fırsatı. Ligin son haftasında Crewe deplasmanında kazanmaları kendilerine olan güveni de artırmış gözüküyor. 90.dakikada gelen galibiyet onların uzun süren galibiyet sancılarını da durdurdu.

3 puan için istekli olacaklarını düşündüğüm iki takımın mücadelesinde atılan gole rakip tarafından karşılık verilecektir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo