USD
EURO
ALTIN

486 CREWE – COVENTRY

486  CREWE – COVENTRY  2 1,60 Ateş hattının içerisinde bulunan Crewe, üst üste aldığı 2 galibiyet sonrasında oynadığı 3 maçtan 1 puan çıkarabildi. Takım deplasmanda oynadığı ve kaybettiği Doncaster mücadelesinin ardından iç sahada Fleetwood ile berabere kalmıştı. Bu maç ile birlikte kendisine gelen ilk fırsatı kaçıran ekip, son hafta da ikinci fırsatı geri tepti. Düşme […]

486  CREWE – COVENTRY

486  CREWE – COVENTRY  2 1,60

Ateş hattının içerisinde bulunan Crewe, üst üste aldığı 2 galibiyet sonrasında oynadığı 3 maçtan 1 puan çıkarabildi. Takım deplasmanda oynadığı ve kaybettiği Doncaster mücadelesinin ardından iç sahada Fleetwood ile berabere kalmıştı. Bu maç ile birlikte kendisine gelen ilk fırsatı kaçıran ekip, son hafta da ikinci fırsatı geri tepti. Düşme potasındaki ve çevresindeki ekipler ile iç sahada karşılaşmaya devam eden takım, konuk ettiği Shrewsbury’e de 3 puan verdi. Güçlü rakibi karşısında sahaya koyacakları oyun gelecek için onlara umutta verebilir, dirençlerinin kaybolmasına da neden olabilir. Takımda forvet Lauri Valle’nin sakatlığı devam ediyor.

Liderden 4 puan geride ve 4.sırada bulunan Coventry, deplasmanda 3 maçtır kazanamamasına rağmen, toplamda 3 maçtır kaybetmiyor. İç sahada Oldham karşısında 1 puan ile yetinen ekip, Port Vale’yi tek golle geçmeyi bilmişti. Son hafta ise Chesterfield’e konuk olan takım, 89.dakikada 1 puanı kurtardı. Coventry bu maç sonrasında ligin ilk 2 sırasında yer alan takımlar ile iç sahada karşılaşacak. Oynayacakları zorlu karşılaşmalar öncesinde hata yapmamak tek amaçları.

Coventry’nin, bundan önce ayağına gelen 2 fırsatı da tepen Crewe karşısında kazanacağı kanısındayım.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo