USD
EURO
ALTIN

488 INTER – CAGLIARI

488  INTER – CAGLIARI  1 1,25 Serie A’nın lideri İnter’de moraller yerinde. Hafta sonu Udinese’yi rahat bir oyun ve farklı skor ile yenmek takımın yerinde olan öz güvenini arttırdı. Teknik adam Mancini, Melo, Guarin, Palacio, Jovetic gibi alternatif oyuncularını Cagliari karşısında kullanabilir. Santon dışında önemli bir eksik yok. Cagliari, teknik adam Rastelli yönetiminde kendi ligine […]

488  INTER – CAGLIARI

488  INTER – CAGLIARI  1 1,25

Serie A’nın lideri İnter’de moraller yerinde. Hafta sonu Udinese’yi rahat bir oyun ve farklı skor ile yenmek takımın yerinde olan öz güvenini arttırdı. Teknik adam Mancini, Melo, Guarin, Palacio, Jovetic gibi alternatif oyuncularını Cagliari karşısında kullanabilir. Santon dışında önemli bir eksik yok.

Cagliari, teknik adam Rastelli yönetiminde kendi ligine göre üst seviye bir takım. Zaten bu durumun avantajlarını bir çok karşılaşmada rahat galibiyetler alarak ispatlıyorlar. Bir önceki turda Sassuolo’yu geçerek kupada gidebildikleri tura kadar gitmek istediklerini göstermiş oldular. İnter karşısında pasif bir Cagliari beklemiyorum.

İnter için bu sezon kupa’da yol almak önemli. Rotasyon mutlak olacaktır. Fakat İnter’in rotasyonlu kadrosu dahi Cagliari’yi yenebilecek güçte.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM