USD
EURO
ALTIN

491 MILLWALL – OXFORD

491  MILLWALL – OXFORD  1 1,95 Lig 1’de ilk 6 mücadelesi veren Millwall, şu anda hedefinin 1 basamak gerisinde yer alıyor. Deplasmanda alınan 4 gollü Southend galibiyetinin ardından Barnsley maçı ile şoka uğrayan takım, son lig mücadelesinde Oldham karşısında tekrar toparlandı ve kendine geldi. Steve Morrison ile 3 puana ulaşan ekip, üst sıralar ile olan […]

491  MILLWALL – OXFORD

491  MILLWALL – OXFORD  1 1,95

Lig 1’de ilk 6 mücadelesi veren Millwall, şu anda hedefinin 1 basamak gerisinde yer alıyor. Deplasmanda alınan 4 gollü Southend galibiyetinin ardından Barnsley maçı ile şoka uğrayan takım, son lig mücadelesinde Oldham karşısında tekrar toparlandı ve kendine geldi. Steve Morrison ile 3 puana ulaşan ekip, üst sıralar ile olan puan farkının da açılmasına engel oldu. Defans Tony Graig sakatlığı nedeni ile bu mücadelede görev yapamayacak isim.

Lig 2’de ilk 3’te yer alan Oxford, deplasmandaki Wycombe yenilgisinden sonra oynadığı 3 maçtan 7 puan çıkardı ve iyi gidişatına devam etti. Bu süreçte sırası ile Exeter’i 3-0 yenen Yeovil ile 0-0 kalarak puanları paylaşan takım, son hafta ise Notts’u 4 -2 geçmeyi bildi.

Lig ve kadro kalitesi açısından rakibinden daha üstün gözüken Milwall’in bu mücadeleden galip ayrılacak taraf olacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo