USD
EURO
ALTIN

499 CLUB AMERICA – CLUB LEON

499  CLUB AMERICA – CLUB LEON  1 1,80 Club America normal sezonu lider bitiremedi, sezon ortasında yakaladığı formu istikrara dönüştüremedi ancak nispeten iyi bir eşleşme ile play off’a giriyor. Leon karşısında iç sahada iyi performansa sahipler. Genel iç saha performansları bu sezonun son bölümünde pek iç açıcı olmasa da gol yediğinde ciddi sorun yaşayan ve […]

499  CLUB AMERICA – CLUB LEON

499  CLUB AMERICA – CLUB LEON  1 1,80

Club America normal sezonu lider bitiremedi, sezon ortasında yakaladığı formu istikrara dönüştüremedi ancak nispeten iyi bir eşleşme ile play off’a giriyor. Leon karşısında iç sahada iyi performansa sahipler. Genel iç saha performansları bu sezonun son bölümünde pek iç açıcı olmasa da gol yediğinde ciddi sorun yaşayan ve savunmada problemli bir ekiple oynayacaklar. Sezon boyunca berabere kalamamış, geriye düştüğünde dönemeyen Leon karşısında favoriler.

Leon, ya kazandı ya kaybetti. Önemli bölümünü lider götürdükleri Apertura’da çok avantajlı bir yer elde edemediler. İyi hücum ettiler ancak ligde bu noktaya gelmiş bir takım için çok fazla gol yediler. Bunda da geriye düştüklerinde reaksiyon gösterememeleri etkili. Deplasmanda ise kolay gol yiyorlar ve işler onlar için daha zor oluyor. Her ne kadar play off havası farklı olsa da sürekli bu seviyelerde olan ligin tecrübeli ekiplerinden biri ile karşı karşıya gelecekler. İlk maçta en azından bir gol atmak isteyeceklerdir. Club America’nın galibiyete yakın olduğunu düşündüğüm karşılaşmanın gollü geçmesini bekliyorum.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.25 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo