USD
EURO
ALTIN

507 AKHİSAR BLD. – GALATASARAY

507  AKHİSAR BLD. – GALATASARAY  1X 1,55 Akhisar Belediyespor işini çok zora soktu ama Karşıyaka çok istikrarsız olduğu için bu maçın değeri oldukça büyük. Ege temsicisi kupa maçları dahil 4 maçtır kazanamıyor ve artık reaksiyon gösterme zamanı geldi. Cihat Arslan yine az forma şansı bulmuş oyuncuları oynatacaktır. Fatih, Tolga, Douglao, Abdülkadir, Kadir Keleş, Onur, Kenan, […]

507  AKHİSAR BLD. – GALATASARAY

507  AKHİSAR BLD. – GALATASARAY  1X 1,55

Akhisar Belediyespor işini çok zora soktu ama Karşıyaka çok istikrarsız olduğu için bu maçın değeri oldukça büyük. Ege temsicisi kupa maçları dahil 4 maçtır kazanamıyor ve artık reaksiyon gösterme zamanı geldi. Cihat Arslan yine az forma şansı bulmuş oyuncuları oynatacaktır. Fatih, Tolga, Douglao, Abdülkadir, Kadir Keleş, Onur, Kenan, Custodio, Mervan, N’Guemo, Bruno onbiri muhtemel olarak sahada olacak. Golcü oyuncu Rodallega riske edilmez.

Galatasaray parasal dengeler yüzünden yediği darbe yüzünden kafası çok karıştı. Finansal fair play çerçevesinde zora düşen Aslan kupaya odaklanamaz. Aynı gün hareket edecek kafile henüz belirlenmedi ama Mustafa hoca çok sayıda oyuncu dinlendirecek. Zaten gruptan çıkmayı garantileyen sarı kırmızılılar için ilk etap başarıyla tamamlandı. Kadro da en büyük problem kupa için düşünülen bazı oyuncularında kiralık olarak verilmiş olması.

Akhisar yenilmezliği yüksek orandan kaçırılmamalı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo