USD
EURO
ALTIN

509 PERUGIA – VICENZA

509  PERUGIA – VICENZA  1 1,65 Como deplasmanında başarılı bir futbol oynamasına rağmen rakibin nadir bulduğu gol pozisyonlarının birinde kaleci hatası ile kaybeden Perugia’da savunma oyuncusu Belmonte, cezalı. Bu maçı kazanmaları halinde ilk 8 içinde olmanın hedefi doğrultusunda en azından rakip sayılabilecek Vicenza karşısında avantaj elde etmiş olacaklar. Vicenza, Cumartesi günü ligin en kötü dış […]

509  PERUGIA – VICENZA

509  PERUGIA – VICENZA  1 1,65

Como deplasmanında başarılı bir futbol oynamasına rağmen rakibin nadir bulduğu gol pozisyonlarının birinde kaleci hatası ile kaybeden Perugia’da savunma oyuncusu Belmonte, cezalı. Bu maçı kazanmaları halinde ilk 8 içinde olmanın hedefi doğrultusunda en azından rakip sayılabilecek Vicenza karşısında avantaj elde etmiş olacaklar.

Vicenza, Cumartesi günü ligin en kötü dış saha performansına sahip olan ekibi Modena önünde şanslı bir galibiyet elde etti. Modena’nın son 5 dakika içinde 2 kırmızı kart görmesi galibiyeti getiren en büyük etken oldu. Vicenza, iyi futbol oynamıyor. Bu sebeple Perugia deplasmanında işlerinin kolay olmayacağını düşünüyorum.

Bu karşılaşma 21. hafta oynanması gereken fakat olumsuz hava şartları sebebi ile ertelenen bir maçtı. O dönem de ev sahibi ekip Perugia’yı şanslı görmüştüm. Son maçlardaki performansa göre bu fikrim değişmedi. Perugia kazanır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo