USD
EURO
ALTIN

526 EIBAR – PONFERRADINA

526 EIBAR – PONFERRADINA 1 1,45 La Liga’da sezona çok iyi başlayarak sükse yapan Eibar, son haftalarda bir durgunluk sürecine girdi. Haftasonu Valencia ile oynadıkları lig maçında aldıkları 1-1’lik skorla birlikte galibiyet hasretini beş resmi maça çıkardılar. Bu beş maçta eksik kalan ise, sezonun ilk haftalarında çok başarılı oldukları savunmaydı. Takımda önemli bir eksik yok. […]

526 EIBAR – PONFERRADINA

526 EIBAR – PONFERRADINA 1 1,45

La Liga’da sezona çok iyi başlayarak sükse yapan Eibar, son haftalarda bir durgunluk sürecine girdi. Haftasonu Valencia ile oynadıkları lig maçında aldıkları 1-1’lik skorla birlikte galibiyet hasretini beş resmi maça çıkardılar. Bu beş maçta eksik kalan ise, sezonun ilk haftalarında çok başarılı oldukları savunmaydı. Takımda önemli bir eksik yok. Bir alt ligde orta sıralarda yer almasına rağmen üst sıralara çıkma umudunu da ciddi bir şekilde koruyan Ponferradina özellikle iç sahada çok etkili bir takım. Öyle ki, ilk maçta Eibar’ı kendi sahalarında 3-0 yenerek tur için çok büyük bir avantaj elde ettiler. Fakat konuk takım aynı başarıyı deplasmanlarda pek gösteremiyor.

Ponferradina, ilk maçtaki skoru korumak için tempoyu düşürmeye çalışıp bir kontraatakla gol kovalayacaktır. Tur için işi çok zor olan Eibar, en azından bu maçı kazanır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR






    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo