USD
EURO
ALTIN

528 ALESSANDRIA – MILAN

528  ALESSANDRIA – MILAN  KG Var 1,70 Lega Pro ekibi Alessandria, kupaya 1. turdan başladı ve yarı finale gelene kadar Palermo, Genoa ve Spezia gibi ekipleri deplasmanda uzatmalara kalmadan eledi. Kendi liginde Cittadella ile birlikte şampiyonluk kovalayan Alessandria’yı Lazio’nun efsanevi oyuncularından biri olan Angelo Gregucci, çalıştırıyor. Milan, hafta sonu ligde Empoli deplasmanında gollü bir beraberlik alırken […]

528  ALESSANDRIA – MILAN

528  ALESSANDRIA – MILAN  KG Var 1,70

Lega Pro ekibi Alessandria, kupaya 1. turdan başladı ve yarı finale gelene kadar Palermo, Genoa ve Spezia gibi ekipleri deplasmanda uzatmalara kalmadan eledi. Kendi liginde Cittadella ile birlikte şampiyonluk kovalayan Alessandria’yı Lazio’nun efsanevi oyuncularından biri olan Angelo Gregucci, çalıştırıyor.

Milan, hafta sonu ligde Empoli deplasmanında gollü bir beraberlik alırken oynadığı kötü futbol ile güven vermemeye devam etti. Ligde şampiyonluk hedefinden bir hayli uzak durumdalar ve kupa bu anlamda daha çok önem kazanıyor. Savunma oyuncuları Alex, Mexes ve Alex’in sakatlıkları devam ediyor.

Alessandria’ın yarı finale gelmesi büyük başarı. Milan, daha önce rakibini küçümseyen ekiplerin durumuna düşmemek için rakibini ciddiye alacaktır. Kupanın yarı finalde statüsü çift maçlı eliminasyon olacak. Bu yüzden Milan final yolunu ilk maçta aralamak için gol arayacak. Ben iki takımında skor üretebileceği kanısındayım. Tercihim karşılıklı gol var bahsinden yana olacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo