USD
EURO
ALTIN

554 RUBIN KAZAN – SPARTAK MOSKOVA

554  RUBIN KAZAN – SPARTAK MOSKOVA  2,5 Altı 1,50 Rubin Kazan haftalar sonra stadına kavuştu. Kazan Arena’da Perşembe günü Sion’u 2-0 yenerek Avrupa Ligi’nde iddialarını son maça taşıdılar. Ligde de son hafta Amkar’ı 2-1 yenerek üst üste 3 galibiyet aldılar. Spartak Moskova ilk 4 potasından kopmak istemiyor ama Kazan deplasmanı bu hafta zorlu geçecek. Hem rakip […]

554  RUBIN KAZAN – SPARTAK MOSKOVA

554  RUBIN KAZAN – SPARTAK MOSKOVA  2,5 Altı 1,50

Rubin Kazan haftalar sonra stadına kavuştu. Kazan Arena’da Perşembe günü Sion’u 2-0 yenerek Avrupa Ligi’nde iddialarını son maça taşıdılar. Ligde de son hafta Amkar’ı 2-1 yenerek üst üste 3 galibiyet aldılar. Spartak Moskova ilk 4 potasından kopmak istemiyor ama Kazan deplasmanı bu hafta zorlu geçecek. Hem rakip formda, hem de hava şartları futbolu olumsuz etkileyecektir. Soğuk havanın dışında kar yağışı zemini de kısmen elverişsiz hale getirdi. Bu şartlar altında 2.5 gol barajının aşılacağını zannetmiyorum.

Rubin Kazan’da sakatlığı bulunan Gökdeniz’in oynama ihtimali düşük. Spartak Moskova’da savunmadan Parshivlyuk cezalı. Makeev, Ananizde ve forvet Movsisyan’ın sakatlıkları sürüyor.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo