USD
EURO
ALTIN

565 EMPOLI – UDINESE

565  EMPOLI – UDINESE  1 1,85 Empoli, beklediğim gibi Napoli deplasmanında skor buldu. Fakat rakibinin güçlü hücum hattı kaderlerini belirledi ve 5-1’lik ağır bir yenilgi aldılar. Savunmadan Costa, sakat iken orta sahadan Büchel, cezalı. Udinese, sahasında oynadığı Lazio maçında 3 haftadır savunmada yaşadığı sıkıntılardan ders almışçasına başarılı bir oyun sergiledi. Fakat hücumda istenilen etkinliğin çok […]

565  EMPOLI – UDINESE

565  EMPOLI – UDINESE  1 1,85

Empoli, beklediğim gibi Napoli deplasmanında skor buldu. Fakat rakibinin güçlü hücum hattı kaderlerini belirledi ve 5-1’lik ağır bir yenilgi aldılar. Savunmadan Costa, sakat iken orta sahadan Büchel, cezalı.

Udinese, sahasında oynadığı Lazio maçında 3 haftadır savunmada yaşadığı sıkıntılardan ders almışçasına başarılı bir oyun sergiledi. Fakat hücumda istenilen etkinliğin çok uzağında mücadele ettiler. Fiorentina’dan hücumu Matos ile güçlendirmek isteyen Udinese, orta sahaya Verona’dan Hallfredsson’u takviye etti. Savunmanın iki önemli oyuncusu Danilo ve Wague, cezalı.

İki takımın sahaya yansıttıkları oyunu düşünerek ev sahibi olmanın avantajı ile birlikte galibiyete yakın olan tarafın Empoli olduğunu düşünüyorum. Udinese’nin savunmadaki önemli iki oyuncusunun eksikliği sonuca etki eder. Empoli’ye güveniyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo