USD
EURO
ALTIN

567 INTER – CHIEVO

567  INTER – CHIEVO  1 1,40 Hızlı düşüşünü devam ettiren İnter, son olarak Milano derbisinde ezeli rakibine kötü bir oyun ile farklı yenildi. Orta sahada iyi bir alternatif olan Guarin’i satmak hata idi. Ayrıca Melo, sezon başındaki gibi başarılı değil. Sampdoria’dan kiralanan Eder ile hücumda eskiye nazaran daha etkin olmalarını bekliyorum. Kadroda ciddi bir eksik […]

567  INTER – CHIEVO

567  INTER – CHIEVO  1 1,40

Hızlı düşüşünü devam ettiren İnter, son olarak Milano derbisinde ezeli rakibine kötü bir oyun ile farklı yenildi. Orta sahada iyi bir alternatif olan Guarin’i satmak hata idi. Ayrıca Melo, sezon başındaki gibi başarılı değil. Sampdoria’dan kiralanan Eder ile hücumda eskiye nazaran daha etkin olmalarını bekliyorum. Kadroda ciddi bir eksik yok.

Chievo, sahasında Juventus’a karşı ağır bir yenilgi aldı. Lazio maçında cezalı duruma düşen savunma oyuncusu Cesar’ın yokluğu bariz belli oldu. Cesar’ın yerine görev alan Sardo, mağlubiyetin baş aktörlerinden biri oldu. Orta sahadan Hetemaj, İzco, Pepe, savunmadan Gamberini ve hücum oyuncusu Meggiorini, sakat.

İnter, kazanmak zorunda. Aksi halde zirvenin ve hedeflerin uzağında kalacaklar. Chievo’nun eksik oyuncuları ve formsuzluğu ile sürpriz yapma olasılığı düşük görüyorum. İnter’e güveniyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM