USD
EURO
ALTIN

571 PALERMO – MILAN

571  PALERMO – MILAN  KG Var 1,60 Palermo, berabere kaldığı Carpi deplasmanında zorlandı. Bu sezon istikrarsız sonuçlar alarak belirgin bir çizgiye ulaşmanın vermiş olduğu güvensizliği yaşıyorlar. Hücum oyuncusu Brugman ve savunmadan Pezzella, sakat. Milan, ezeli rakibi İnter karşısında net bir galibiyet elde etti. Bu sezonun belki de en iyi futbolunu İnter karşısında oynayan Milan’da savunma oyuncuları […]

571  PALERMO – MILAN

571  PALERMO – MILAN  KG Var 1,60

Palermo, berabere kaldığı Carpi deplasmanında zorlandı. Bu sezon istikrarsız sonuçlar alarak belirgin bir çizgiye ulaşmanın vermiş olduğu güvensizliği yaşıyorlar. Hücum oyuncusu Brugman ve savunmadan Pezzella, sakat.

Milan, ezeli rakibi İnter karşısında net bir galibiyet elde etti. Bu sezonun belki de en iyi futbolunu İnter karşısında oynayan Milan’da savunma oyuncuları Mexes ve Ely sakat iken hücum oyuncusu Luiz Adriano’nun oynaması şüpheli.

Milan, İnter galibiyeti ile moral buldu. Palermo deplasmanında hücumda agresif bir Milan bekliyorum. Palermo, son haftalarda ofansif yönden etkin olmaya çalışan bir ekip. Sezonun ilk yarısındaki karşılama gibi bol skorlu bir mücadele bekliyorum. Öncelikli tercihim karşılıklı gol var bahsi olacak.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo