USD
EURO
ALTIN

573 VERONA – ATALANTA

573  VERONA – ATALANTA  0 2,90 Bu sezon iç sahada galibiyet alamayan Verona, artık ligde kalabilmek adına son şanslarını oynuyor. Verona, Toulouse’den ön libero Furman ve yine bir diğer ön libero oyuncusu olan Marrone’yi Juventus’dan kadrosuna kattı. En ciddi eksik orta saha oyuncusu Viviani ve savunmadan Souprayen. Atalanta, rakibi Verona gibi son 3 maçında beraberliklere abone […]

573  VERONA – ATALANTA

573  VERONA – ATALANTA  0 2,90

Bu sezon iç sahada galibiyet alamayan Verona, artık ligde kalabilmek adına son şanslarını oynuyor. Verona, Toulouse’den ön libero Furman ve yine bir diğer ön libero oyuncusu olan Marrone’yi Juventus’dan kadrosuna kattı. En ciddi eksik orta saha oyuncusu Viviani ve savunmadan Souprayen.

Atalanta, rakibi Verona gibi son 3 maçında beraberliklere abone oldu. Bu 3 karşılaşmada vasatı aştıklarını söyleyemem. Genel olarak iyi savunma yapan Atalanta’da savunmadan Bellini, Paletta, orta sahadan Camona ve hücumdan Pinila, sakat olan oyuncular.

Verona’nın son haftalardaki formu ile maç kazanacağını zannetmiyorum. Atalanta, savunmada başarılı ve rakibine gol için kolay izin vermez. Gol altı bahsi ideal bir seçim olabilir. Ben bu karşılaşmada yüksek orandan beraberlik tercihini değerli buluyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM