USD
EURO
ALTIN

6 Mayıs Emre Emiroğlu Barcelona – Bayern Münih yorumu

  Şampiyonlar Ligi’nde artık sona doğru yaklaşırken heyecan iyice doruklara çıkmış durumda. Kalan son 4 takım da sadece finale ve kupaya odaklanırken elbette daha heyecan verici eşleşme, hatta bu yılın değil belki de son yılların en heyecanlı eşleşmesinde Barcelona ile Bayern Münih final yolunda ilk maçlarına çıkacaklar. Tabi ki Bayern cephesinde sakatlıklardan dolayı moraller oldukça […]

6 Mayıs Emre Emiroğlu Barcelona – Bayern Münih yorumu

-

 

Şampiyonlar Ligi’nde artık sona doğru yaklaşırken heyecan iyice doruklara çıkmış durumda. Kalan son 4 takım da sadece finale ve kupaya odaklanırken elbette daha heyecan verici eşleşme, hatta bu yılın değil belki de son yılların en heyecanlı eşleşmesinde Barcelona ile Bayern Münih final yolunda ilk maçlarına çıkacaklar.

Tabi ki Bayern cephesinde sakatlıklardan dolayı moraller oldukça bozuk. Süperstar Robben’in olmayışının Bavyeralıları nasıl zorladığını bence son maçlarda çok net görebildik. Ancak her koşulda Guardiola ve öğrencilerinin çok tehlikeli bir takım olduğunu ve herkesi her yerde yenebileceğini de kabul etmemiz gerekiyor. Her şey bir kenara şu andaki Barcelona takımının temel taşlarının hepsinde imzası yer alan Pep Guardiola’nın da şu anda Alman takımında yer alması Münih’in bir diğer avantajı olarak göze çarpıyor.

Barcelona tarafında ise her şey yolunda gidiyor. Ligde ezeli rakipleri Real’in 2 puan önünde yer alan Katalanlar son haftalardaki form durumları ve ileri 3’lüsünün mükemmelliği ile bu turun da favorisi konumundalar. Suarez,Neymar ve Messi’nin olağanüstü uyumu,Luis Enrique’nin takıma adaptasyonunun tamamlanması ve hedefe odaklanmış olmaları da İspanyol takımının artıları olarak göe çarpıyor.

Ben Nou Camp’ta izlemesi oldukça keyifli,nefis bir Yarı Final maçına tanıklık edeceğimizi düşünüyorum. Tahminime gelince ise sahasında dünyanın her takımına rahatlıkla üstünlük kurabileceğine inandığım Barca’dan galibiyet bekliyorum. Dierkt 1 veya İlk Yarı 1 bence doğru seçimler gibi duruyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo