USD
EURO
ALTIN

659 KIZILYILDIZ – KHIMKI

659  KIZILYILDIZ – KHIMKI 2 1,40 Kızılyıldız geçen hafta sahasında Real Madrid’i yenerek gruptan çıkma adına çok büyük bir avantaj yakaladı. Geçen sene Marjanovic parlatan Kızılyıldız bu senede Zirbes’in en formda dönemini geçiriyor. Zirbes Real Madrid karşısında 10/12 ile 26 sayı attı. Q.Miller ne kadar önemli bir transfer olduğunu geçen hafta Real Madrid maçında bir […]

659  KIZILYILDIZ – KHIMKI

659  KIZILYILDIZ – KHIMKI 2 1,40

Kızılyıldız geçen hafta sahasında Real Madrid’i yenerek gruptan çıkma adına çok büyük bir avantaj yakaladı. Geçen sene Marjanovic parlatan Kızılyıldız bu senede Zirbes’in en formda dönemini geçiriyor. Zirbes Real Madrid karşısında 10/12 ile 26 sayı attı. Q.Miller ne kadar önemli bir transfer olduğunu geçen hafta Real Madrid maçında bir kez daha gösterdi. Jovic takımının liderliğini üstlenmiş durumda. Ribauntlarda çok etkililer, çok fazla serbest atış çizgisine geliyorlar. İç sahada oynadıkları 3 maçın 2’sini kazanırken bu 2 maçta da 80 sayıyı aşmayı başardılar.
Khimki iyi başladığı sezonda son 3 maçın 2’sini kaybederek liderlik koltuğundan uzaklaştı. İki Bayern Münih maçında da çok kötü oynadılar. Bayern Münih’in geçiş hücumlarına bir türlü karşılık veremediler. Oynadıkları 7 maçın 5’inde 80 sayı barajını aşmayı başardılar. Sadece oynadıkları 2 Bayern Münih maçında bu sayı baremini geçemediler. Shved son 2 maçta 3/19 saha içi isabeti ile oynadı.
Khimki kaybettiği 3 karşılaşmada da maçın temposunu rakip belirlemişti. Kızılyıldız’ın benimsediği sürekli sete set oyun isteği Khimki’nin isteyeceği bir tercih olur. İlk 2 iddiası için Khimki’nin yıldızlarıyla kazanmasını bekliyorum.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo