USD
EURO
ALTIN

7 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

777  ORL MAGIC – TOR RAPTORS   2 1,70 Toronto şu ana kadar oynadığı 5 maçı da kazandı ve istim üstünde. Deplasman, iç saha demeden kazanıyorlar. Orlando evinde oynadığı 2 maçı kaybederken, toplamda da 5 maçta sadece 1 galibiyetleri var. Kadro kalitesi ve form durumları göz önüne alındığında Toronto’nun kazanması normal sonuç gözüküyor. 779   BRO NETS […]

7 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

777  ORL MAGIC – TOR RAPTORS   2 1,70

Toronto şu ana kadar oynadığı 5 maçı da kazandı ve istim üstünde. Deplasman, iç saha demeden kazanıyorlar. Orlando evinde oynadığı 2 maçı kaybederken, toplamda da 5 maçta sadece 1 galibiyetleri var. Kadro kalitesi ve form durumları göz önüne alındığında Toronto’nun kazanması normal sonuç gözüküyor.

779   BRO NETS – LA LAKERS   1 1,70

İki takım da bu sezon galibiyet alabilmiş değil. İstenilen hedeflere ulaşmaları bu gidişatta zor gözüküyor. Nets’in kadrosu vasat sayılabilecek doğu konferansında iş yapabilecek düzeyde ama ritim bulmaları lazım. Lakers’ta istikrarlı oyuncu yok denecek kadar az. Nets’in saha avantajıyla bu sezonki ilk galibiyetini alması kuvvetle muhtemel.

780   CLE CAVALIERS – PHI 76ers   1 1,70

İki takım 3 gün önce Philadelphia’nın evinde karşılaştı ve Cleveland rakibini 10 sayı farkla yendi. Philadelphia’nın henüz galibiyeti yok. İki takım arasında dağlar kadar fark var. Cleveland’ın evinde bu tarz bir maçı kaybetmesine ihtimal vermiyorum.

781   NY KNICKS – MIL BUCKS  1 1,70

Bu iki ekip sezon sonunda playoff yapmayı başarı hedefi olarak koymuş takımlar. New York’un hücum odaklı bir takım olması, Milwaukee’nin dağınık görüntüsü, maçta yüksek skor ihtimalini ön plana çıkarıyor. Ancak ben Knicks’in evinde bu rakipleri yenemezse kimi yeneceğini merak ediyorum. O nedenle ilk tercihim ev sahibinin galibiyeti.

783 NO PELICANS – ATL HAWKS   2 1,70

Pelicans’ın bu sezon henüz galibiyeti yok. Atlanta da ilk maçını kaybettikten sonra üst üste 4 galibiyet aldı. Ev sahibinin kadrosunda Evans, Perkins, Cole ve Ömer Aşık’ın sakatlıkları sürüyor. Atlanta’da Korver ve Teague’in oynaması bekleniyor. Konuk ekibi bir adım önde görüyorum.

785   GS WARRIORS – DEN NUGGETS   1 1,70

Golden State sezona inanılmaz girdi. Beşte beş yaptılar. Denver henüz istikrarı bulabilmiş değil. Stephen Curry bu form düzeyinde oynarken Warriors’un evinde maç kaybetmesi pek mümkün gözükmüyor. Memphis karşısında 50 farkla aldıkları galibiyet unutulacak gibi değildi. Handikap yüksek gözükse de Warriors’un aşacağını tahmin ediyorum.

786 SAC KINGS – HOU ROCKETS   Altı 1,70

Sacramento bu sezon geçen yıla oranla daha potansiyelli bir takım görüntüsü çizse de henüz bunu sahaya yansıtamadılar. Demarcus Cousins’ın bu gece de oynama ihtimali az. Houston’da ise Brewer oynayacak, diğer sakatlar büyük olasılıkla yok. Kings’in Cousins yokken 100 civarı skor bulması çok zor. Rockets’a da kazanır diye güvenmek zor. Öncelik alt olur.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo