USD
EURO
ALTIN

70 milyon euro

Mourinho’yla anlaştığı iddia edilen Manchester United, şimdi de sorun yaşadığı hücum hattı için bu sezon harika bir performans sergileyen Lewandowski’yi düşünüyor. İngiliz Daily Mirror’un haberine göre Kırmızı Şeytanlar, Polonyalı futbolcunun transferi için Bayern Münih’e 51 milyon pound’luk (70 milyon euro) teklif sunmaya hazırlanıyor. 30 maçta 29 gol kaydeden başarılı futbolcunun peşindeki tek kulüp ise Manchester […]

70 milyon euro

Mourinho’yla anlaştığı iddia edilen Manchester United, şimdi de sorun yaşadığı hücum hattı için bu sezon harika bir performans sergileyen Lewandowski’yi düşünüyor.

İngiliz Daily Mirror’un haberine göre Kırmızı Şeytanlar, Polonyalı futbolcunun transferi için Bayern Münih’e 51 milyon pound’luk (70 milyon euro) teklif sunmaya hazırlanıyor.

30 maçta 29 gol kaydeden başarılı futbolcunun peşindeki tek kulüp ise Manchester United değil. Real Madrid de Polonyalı’yı renklerine katmak isteyen bir diğer Avrupa devi…

Bu sezon sadece 4 gol kaydeden Anthony Martial ve Wayne Rooney ile sorunlar yaşayan Manchester ekibinin yıldız futbolcunun transferi için ısrarcı davranacağı öğrenildi.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo