USD
EURO
ALTIN

709 NANCY – VALENCIA 2 1,70

709  NANCY – VALENCIA  2 1,70 Valencia ACB’ye bomba bir galibiyet ile başladı ve rakibi Real Madrid’i deplasmanda mağlup etmesini bildi. Tabi Real Madrid birkaç gün önce Boston Celtics ile bir hazırlık maçı yapmış olması onlar için küçük bir handikaptı fakat yine de Valencia için çok iyi bir başlangıç oldu. Justin Hamilton 24 sayı, Dubljevic […]

709  NANCY – VALENCIA  2 1,70

709  NANCY – VALENCIA  2 1,70

Valencia ACB’ye bomba bir galibiyet ile başladı ve rakibi Real Madrid’i deplasmanda mağlup etmesini bildi. Tabi Real Madrid birkaç gün önce Boston Celtics ile bir hazırlık maçı yapmış olması onlar için küçük bir handikaptı fakat yine de Valencia için çok iyi bir başlangıç oldu. Justin Hamilton 24 sayı, Dubljevic ise 21 sayı üretti. Takımın tecrübeli ismi ve yılların eskitemediği Rafa Martinez ise 13 sayı ile katkı yaptı. Pedro Martinez yönetiminde hücumda daha seri hareket edebilen bir Valencia’nın ilk sinyallerini aldık fakat hala biraz daha beklemekte gerekir.

Fransız temsilcisi Nancy ise Florent Pietrus, Alandro Tucker ve Raivio Derek gibi ilginç isimleri kadrosunda barındırıyor. Atletizmleri ile Valencia’nın dengesini bozmak isteyeceklerdir. Eurocup’ın açılış maçında Valencia ağır basan ekip.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo