USD
EURO
ALTIN

743 FENERBAHÇE – BAYERN MÜNİH

743  FENERBAHÇE – BAYERN MÜNİH  1 1,70 Fenerbahçe geçen sezon final four yapan takımın kilit isimlerini kaybetti fakat yaz döneminde yapılan transferler yeni sezon için taraftarların hoşuna gidebilecek savaşçı isimler. Pero Antic, Nikola Kalinic ve Udoh. Özellikle Vesely ile birlikte Udoh veya Antic oynadığında potayı savunmada kitleyebilirler. Vesely ile Datome oynarsa rakip potayı hücumda domine […]

743  FENERBAHÇE – BAYERN MÜNİH

743  FENERBAHÇE – BAYERN MÜNİH  1 1,70

Fenerbahçe geçen sezon final four yapan takımın kilit isimlerini kaybetti fakat yaz döneminde yapılan transferler yeni sezon için taraftarların hoşuna gidebilecek savaşçı isimler. Pero Antic, Nikola Kalinic ve Udoh. Özellikle Vesely ile birlikte Udoh veya Antic oynadığında potayı savunmada kitleyebilirler. Vesely ile Datome oynarsa rakip potayı hücumda domine edebilirler ki Datome orta mesafeden çok yüzdeli şut atabileceği gibi yay gerisinden de istikrarlı olabilecek bir oyuncu. Vesely zaten son dönemde NBA’deki felaket kariyerinin ardından Fenerbahçe’de kendisini buldu ve son dönemde Milli Takımda bir adım daha üstüne koydu. Belki de bu sezon bir sakatlık yaşayamazsa Euroleague en değerli bir iki oyuncusundan biri olabilecek potansiyeli taşıyor.

Rakip Bayern ise Bonn karşısında hayal kırıklığı yaşadı. Savunmada çok zaafları var. Fenerbahçe kaybedilen değerli isimlerin acısını başka maçlarda çekebilir fakat Bayern gibi savunma zaafları fazla olan bir takımı evinde Ülker Arena’da rahat geçmesi gerekiyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo