USD
EURO
ALTIN

744 UŞAK SPORTİF – YEŞİLGİRESUN BLD

744  UŞAK SPORTİF – YEŞİLGİRESUN BLD 1 1,70 Ligin ilk haftasında Ankara’da meydana gelen patlama nedeniyle ertelenen maçlar bu hafta oynanacak ligin devre arasında. Yalnız bu maçlar için önemli bir uyarı; Takımlar maçın oynanması gerektiği tarihte sözleşmesi bulunan oyuncuları oynatabilecekler. Yani lig başladıktan sonra yapılan hamleler bu erteleme maçlarında kullanılamayacak. Bu da şu demek oluyor; […]

744  UŞAK SPORTİF – YEŞİLGİRESUN BLD

744  UŞAK SPORTİF – YEŞİLGİRESUN BLD 1 1,70

Ligin ilk haftasında Ankara’da meydana gelen patlama nedeniyle ertelenen maçlar bu hafta oynanacak ligin devre arasında. Yalnız bu maçlar için önemli bir uyarı; Takımlar maçın oynanması gerektiği tarihte sözleşmesi bulunan oyuncuları oynatabilecekler. Yani lig başladıktan sonra yapılan hamleler bu erteleme maçlarında kullanılamayacak. Bu da şu demek oluyor; Uşak’ta Özcan Sürücü, Giresun’da ise Chris Warren, Darnell Jackson, Deyan Ivanov ve Kristijan Nikolov bu maçta bu kural nedeniyle forma giyemeyecekler.

Giresun’da Perkins, Dulkys, Crocker, Hosley, Mutlu, Can ve Gökhan dışında as kadrodan kimse olmayacak sahada. Dar bir rotasyon olacak. Uşak evinde son iki maçtır kaybediyor olsa da, ligin iç sahada en iyi oynayan takımlarından biri. Pazartesi akşamı 20 fark yakaladıkları maçta F.Bahçe’ye 11 sayı farkla yenilmiş olmaları kafalarda soru işareti bırakıyor olsa da, ciddi manada eksik yakalayacakları rakiplerine karşı iç sahada temiz bir galibiyet alırlar düşüncesindeyim. Tercihim Uşak’tan yana.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo