USD
EURO
ALTIN

749 DARÜŞŞAFAKA – FENERBAHÇE

749  DARÜŞŞAFAKA – FENERBAHÇE  Altı 1,70 Darüşşafaka yapılan büyük yatırımlar ve kurulan alternatifli kadro oyununu hala sahaya yansıtamıyor. Geçen hafta Anadolu Efes deplasmanında hiçbir varlık gösteremeden farklı şekilde kaybettiler. Hücumda çok vasat bir görüntüdeler. Oynadıkları 13 Euroleague maçında sadece 4 galibiyet alabildiler ve sadece 2 kere +75 sayı atabildiler. Wilbekin transferiyle biraz istikrar yakalasalar da […]

749  DARÜŞŞAFAKA – FENERBAHÇE

749  DARÜŞŞAFAKA – FENERBAHÇE  Altı 1,70

Darüşşafaka yapılan büyük yatırımlar ve kurulan alternatifli kadro oyununu hala sahaya yansıtamıyor. Geçen hafta Anadolu Efes deplasmanında hiçbir varlık gösteremeden farklı şekilde kaybettiler. Hücumda çok vasat bir görüntüdeler. Oynadıkları 13 Euroleague maçında sadece 4 galibiyet alabildiler ve sadece 2 kere +75 sayı atabildiler. Wilbekin transferiyle biraz istikrar yakalasalar da Markoishvili, Slaughter, Preldzic gibi isimler çok formsuz durumdalar. 72 sayı ortalama ile Top 16’nın en kötü 3. hücum takımı konumundalar. Yakaladıkları %30 sayı yüzdesi ile bu alanda Euroleague’in kötü ekiplerinden biriler.

Fenerbahçe oynadıkları basketbolla F4’un en büyük adayı konumunda. Top16’da 3’te 3 yapan tek takım konumundalar. Son Kuban maçında son periyottaki muazzam oyun ve Obradovic’in yaptığı 2 kritik hamle Datome’yi 4’e çekip ters eşleşmelerde Kalinic’in savunmasına güvenip Kuban’ın 3 periyot uyguladığı sert savunmayı kırıp gelen dış atışlarla son periyot tam 34 sayı atarak kazanmayı bildiler. Sloukas yaşadığı sakatlıklardan dolayı henüz istediği seviyede olmasa da takım oyunu üst düzeyde. Vesely- Udoh ikilisinin uyumu Bogdanovic’in son dönemdeki müthiş formu ve Datome’nin takım için vazgeçilemez durumda. Fenerbahçe Top16’da 85 sayı ortalaması yakalamış durumda. Bu sezon oynadıkları 13 maçın 11’ini kazanmış durumdalar. Deplasmanda kazandığı 4 maçta da rakiplerini 70’in altında tutup kazanmayı başardılar.

Fenerbahçe’nin savunmasıyla Darüşşafaka deplasmanında kazanıp grup liderliği iddiasını devam ettirmesini bekliyorum. Düşük skorlu bir maç görebiliriz.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo