USD
EURO
ALTIN

749 MALAGA – CEDEVITA

749  MALAGA – CEDEVITA  IY 1 1,70 Malaga geçen hafta Kuzminskas’dan yoksun çıktığı Panathinakos deplasmanında son çeyrekteki oyunuyla kazanmaya yaklaşsa da maç sonunda yediği üçlükle maçı kaybettiler. Kuzminskas’ın bu maçta oynaması bekleniyor. Malaga bu sezon sahasında oynadığı 6 maçın 5’ini kazandı ve kazandığı 5 maçta da rakiplerini 71’in altında tutmayı başardılar. Cedevita ilk hafta sahasında Kuban’a […]

749  MALAGA – CEDEVITA

749  MALAGA – CEDEVITA  IY 1 1,70

Malaga geçen hafta Kuzminskas’dan yoksun çıktığı Panathinakos deplasmanında son çeyrekteki oyunuyla kazanmaya yaklaşsa da maç sonunda yediği üçlükle maçı kaybettiler. Kuzminskas’ın bu maçta oynaması bekleniyor. Malaga bu sezon sahasında oynadığı 6 maçın 5’ini kazandı ve kazandığı 5 maçta da rakiplerini 71’in altında tutmayı başardılar.

Cedevita ilk hafta sahasında Kuban’a farklı mağlup olduktan sonra geçen hafta Darüşşafaka deplasmanında maç sonunu iyi oynayarak altın değerinde bir galibiyet aldılar. Bu sezon oynadıkları 6 deplasman maçının 4’ünü kazanmayı başardılar. Veteran isimlerle genç oyuncuların uyumunu çok iyi yakalamayı başardılar.

Malaga’nın tempoyu düşürüp Cedevita’yı sete set oyununa zorlayabilirse sahasında kazanmaya yakın olan taraflar. İlkyarı Malaga tercihini önerebilirim.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo