USD
EURO
ALTIN

750 KIZILYILDIZ – MALAGA

750  KIZILYILDIZ – MALAGA  1 1,70 Kızılyıldız geçen hafta Panathinakos deplasmanında ilk 4 iddiasını sürdürme açısında çok önemli bir galibiyet aldılar. Zor bir fikstürle başlasalar da Panathinakos galibiyeti çok önemliydi. Kinsey transferi takımın atletizmini ve tecrübe eksikliğini örtecek çok önemli bir transfer. Gelir gelmez çıktığı 2 maçta da verdiği katkı üst düzeyde. Kızılyıldız bu sezon […]

750  KIZILYILDIZ – MALAGA

750  KIZILYILDIZ – MALAGA  1 1,70

Kızılyıldız geçen hafta Panathinakos deplasmanında ilk 4 iddiasını sürdürme açısında çok önemli bir galibiyet aldılar. Zor bir fikstürle başlasalar da Panathinakos galibiyeti çok önemliydi. Kinsey transferi takımın atletizmini ve tecrübe eksikliğini örtecek çok önemli bir transfer. Gelir gelmez çıktığı 2 maçta da verdiği katkı üst düzeyde. Kızılyıldız bu sezon iç sahada oynadığı 6 maçın 4’ünü kazanırken sadece oynadığı 2 FB maçlarında farklı kaybetti. Kazandığı 4 maçta da +80 skora ulaştı. Zirbes ve Quincy Miller ikilisi takımın en önemli skor opsiyonları. Jovic takımı çok iyi yönetiyor.

Malaga son topta kaybettikler Panathinakos maçı sonrası geçen hafta sahalarında Cedevita’ya hiç şans vermeden çok farklı bir galibiyet aldılar. Kuzminskas çok iyi bir sezon geçiriyor. Bu sezon oynadıkları 6 deplasman maçının 3’ünü kaybettiler. Kaybettikleri 3 maçta da skor olarak 66’ın altında kaldılar. Ribauntlarda ezilmeleri ve yaptıkları basit top kayıpları kaybettikleri maçların en önemli 2 sebebi.

Kızılyıldız’ın taraftarının desteği ile beraber bu maçı kazanıp ilk 4 iddiasını devam ettirmesini bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo