USD
EURO
ALTIN

756 KHIMKI – VITORIA

756  KHIMKI – VITORIA  Üstü 1,70 Khimki Top16’ya Cska galibiyeti ile başladıktan sonra Barcelona deplasmanında hiçbir varlık gösteremeden farklı bir mağlubiyet aldılar. Rice ve Shved’e verilen sorumluluk sonrası Koponen ve Dragic takımdaki rollerinde pek mutlu değiller. Khimki sahasında oynadığı 6 maçın 4’ünü kazandı ve kazandığı 4 maçta da +84 sayı atmayı başardı. İç sahada 82 […]

756  KHIMKI – VITORIA

756  KHIMKI – VITORIA  Üstü 1,70

Khimki Top16’ya Cska galibiyeti ile başladıktan sonra Barcelona deplasmanında hiçbir varlık gösteremeden farklı bir mağlubiyet aldılar. Rice ve Shved’e verilen sorumluluk sonrası Koponen ve Dragic takımdaki rollerinde pek mutlu değiller. Khimki sahasında oynadığı 6 maçın 4’ünü kazandı ve kazandığı 4 maçta da +84 sayı atmayı başardı. İç sahada 82 sayı ortalamasına sahipler.

Laboral Top16’ya Zalgris deplasmanında galibiyet ile başladıktan sonra geçen hafta sahasında Olympiakos’a pek varlık gösteremeden kaybettiler. Maç öncesi Bourousis’in babasının vefat etmesi sebebiyle maçtan sadece 2 saat önce ispanya’ya gelip maça çıkmış olması onun oyununu dolayısıyla Laboral’ın performansını da etkiledi.

Tempoyu seven iki takımın mücadelesinde açılan sayı bareminin geçilmesini bekliyorum. Khimki sahasında kazanmaya yakın taraf olsa da Paul Davis’den yoksun çıktığı maçlarda boyalı alanda çok sıkıntı yaşadı. Gününde bir Bourousis onlara ciddi sıkıntı yaşatabilir. Üst ve handikap avantajı ile Ms2 tercihlerim var.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo