USD
EURO
ALTIN

768 TÜRK TELEKOM – BEŞİKTAŞ

768  TÜRK TELEKOM – BEŞİKTAŞ  IY 1 1,70 Beşiktaş aynı tip oyuncuları kadrosunda bulundurmanın dezavantajını yaşıyor. Takım hücum anlamında şut performansı üzerine dayalı bir şekilde basketbol oynamaya çalışıyor. Genelde yay gerisinden veya orta mesafeli şutlar veya bir diğer tercih uzun mesafeli 2’lik şutlara odaklı bir takım. Hücumda işler iyi gitmeyince alternatif bir çare üretmekte zorlanıyorlar. Takımın […]

768  TÜRK TELEKOM – BEŞİKTAŞ

768  TÜRK TELEKOM – BEŞİKTAŞ  IY 1 1,70

Beşiktaş aynı tip oyuncuları kadrosunda bulundurmanın dezavantajını yaşıyor. Takım hücum anlamında şut performansı üzerine dayalı bir şekilde basketbol oynamaya çalışıyor. Genelde yay gerisinden veya orta mesafeli şutlar veya bir diğer tercih uzun mesafeli 2’lik şutlara odaklı bir takım. Hücumda işler iyi gitmeyince alternatif bir çare üretmekte zorlanıyorlar. Takımın yapısı da buna pek izin vermiyor. Belki ilerleyen haftalarda alternatif çareler bulabilirler. Ayrıca elindeki oyuncularla pota altında savunma yapmakta ve savunmada istenilen sertliğe ulaşmakta çok zorlanıyorlar. Son Eurocup maçında da gerek Giresun maçında da Beşiktaş savunması çok kolay bir şekilde çözüldü. Kısaca defoları çok sırıtan bir takım durumunda şu an ve bu sorunların bir kısmı ancak zamanla çözülebilir gibi duruyor. Sonuçta yeni takım olmak sezon başında hiç kolay bir iş değil.

Telekom ilk maçında hücumda oldukça iyi işler çıkardı ama onların temel sorunu da savunmaya yönelikti. Savunmada bu bir haftalık süreçte biraz üzerine düşmüşlerdir diye düşünüyorum. Özellikle Brown ve Jenkins’e dikkat çeken oyuncular. Telekom’u ufak bir farkla galibiyete yakın görüyorum. Telekom hızlı bir başlangıç yapabilir ilk yarı 1 de denenebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo