USD
EURO
ALTIN

770 CSKA MOSKOVA – SASSARI

770  CSKA MOSKOVA – SASSARI  Üstü 1,70 Cska Moskova oynadığı 6 maçta yakaladığı 90 sayı ortalama ile bu alanda Euroleague’in en iyi takımı. Oynadıkları tempolu oyuna rağmen çok az top kaybı yapıyorlar. Çok yüksek dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Teodosic – De Colo ikilisi takımın skor ve asist yükünü çekiyorlar. Sassari ‘de kötü gidişat sonrası […]

770  CSKA MOSKOVA – SASSARI

770  CSKA MOSKOVA – SASSARI  Üstü 1,70

Cska Moskova oynadığı 6 maçta yakaladığı 90 sayı ortalama ile bu alanda Euroleague’in en iyi takımı. Oynadıkları tempolu oyuna rağmen çok az top kaybı yapıyorlar. Çok yüksek dış şut yüzdesi ile oynuyorlar. Teodosic – De Colo ikilisi takımın skor ve asist yükünü çekiyorlar.
Sassari ‘de kötü gidişat sonrası koç Sachetti ile yollar ayrıldı ve koçluğa Marco Calvani getirildi. Takım halinde çok fazla top kaybı yapıp, çok düşük şut yüzdesi ile oynuyorlar. Gruptan çıkma şansı kalmayan Sassari ‘nin artık hiç bir hedefi yok.
İlk maçta olduğu gibi savunmaların yine ikinci planda olacağı, Sassari için bir formalite maçı olan bu karşılaşmada Cska’nın yine 95-100’leri bulabileceği yüksek skor bekliyorum.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo